Prosinec 2016

Krásné narozeniny, Ježíšku!

18. prosince 2016 v 23:07 | Lucka |  Dopisy andělským srdcím

Milý Ježíšku!

K letošním Vánocům bych si přála... ale ne, takhle ne. Víš, vlastně mám všechno, co pro lidský život potřebuji. Tělo, ve kterém se mohu pohybovat, dýchat a tvořit, srdce pro koloběh lásky a dvě polokoule pro myšlenky, v nich mohu být sama svou zlatou rybkou i kouzelným dědečkem, co mi splní každé přání.

Takže jinak. K letošním Vánocům a výročí Tvého pozemského narození bych pro změnu ráda popřála já Tobě. Přeji Ti, milý Ježíšku, splnění Tvého nejvroucnějšího přání, pro které jsi mezi nás tehdy přišel. A i když jsi odcházel nepochopen, a vlastně i v dnešní době mnozí z nás stále nechápou, co chápat mají, nebo spíš doufají, že právě to jejich pojetí chápání je tím nejsprávnějším, i když tuší, že by to tak být nemuselo, děkuji, že jsi to s námi nevzdal a nevzdáváš. Nechci mluvit za ostatní, tak za sebe slibuji, že vždycky uslyším, uvidím a pocítím. Ač ne vždy asi jako člověk budu schopna uposlechnout, skrýt slzy a bezpodmínečně milovat.

Ať už jsi teď kdekoli a v komkoli (třeba i z nás), měj se moc krásně; a dívej se na nás prosím stále shovívavě, jako tehdy. Vždyť víš. Každý občas opravdu někdy neví, co činí.

Užij si dnes narozeniny podle svého. My ostatní se o to alespoň pokusíme. Jako každý rok touhle dobou. A kdo ví, snad časem nejen touhle dobou.

Děkuji za Tvou energii a důkaz, že "to" jde. Miluji Tě.

Krásné Vánoce!

Tvá Lucka