Radostný konec světa a krásné svátky!

18. prosince 2012 v 9:30 | Lucka |  Dopisy andělským srdcím


Láska, Láska, Láska...

Možná mi řekneš, milá andělská bytosti, že jsem se definitivně pomátla. Ano, cítím se tak. Totální pomatení mysli a vnímání srdcem, to je obraz, který teď kolem sebe vidím. Není nic než Láska. Jak hluboká to definice a jak povrchní se může zdát člověku, který se snaží ji rozebrat rozumem. Ale - vezmi si zamilovanost. Byl jsi někdy zamilovaný? Ztrácí se čas, ztrácí se chyby, zažíváš jen jediný obrovský pocit štěstí, trošku to lechtá pod žebry, chvíli se nemůžeš přestat smát, skočil bys do fontány, poblázněn radostí. To je Láska v nejčistčí možné formě. To je ten stav, kdy se zcela oddáš těmto úžasným pocitům a vezeš se na vlně Lásky.
Pokud jsi něco takového nezažil, těžko popisovat. Pravděpodobně si alespoň vzpomeneš z dětství na chvilky upřímné radosti z něčeho Tobě blízkého. Ale jelikož jsi na Zemi v této době, pravděpodobně Tě to brzy čeká, ta vichřice uvnitř Tebe. Dvanáctého měla přijít na Zem jedna z vln mimořádných energií. A přišla, možná sis toho také všiml. Existují dvě varianty - buď se jí vehementě bráníš a dochází v Tvém životě k intenzivnímu nátlaku na změnu sebe, neboť je to jako kdyby se začínal vzduch měnit na helium a naše plíce se tomu musely přizpůsobit... nebo tyto energie přijímáš a procházíš procesem očisty všech svých veškerých bloků, které jsi kdy v životech nasbíral, zažíváš ukotvování energie v Tobě a následně si užíváš nový stav. U někoho to jde po kapkách, u někoho je to jako lavina, vždy je to ale přesně tolik, kolik jsi schopen dovolit sám sobě této energie přijmout a zpracovat. Kdo se brání, bude velmi brzy vyčerpán a propadat pocitu, že to tu nezvládá, že tu nemůže žít. Ti, co přijímají, mohou zažívat silné pocity únavy, jak se přestavuje nejen vědomí a vnímání, ale i celé fyzické tělo, které doslova mutuje. Může se dostavit i nějaká ta očišťující nemoc, která má ale daleko přijatelnější a rychlejší průběh.

Jak to všechno zpracovat? Je to jednoduché. Všímejte si malých dětí, to jsou skutečné kanály Lásky, vědí, co dělat, přizpůsobí se automaticky a díky své čistotě nemají problém s ničím. Prostě - buď jako ony. Buď tvořivý, zpívej si, hraj si, svěř se vyšším silám, mysli jen na přítomnost, stejně nic jiného neexistuje. Udělej si čas na to, co pořád odkládáš na "zvlášní chvilky" - užij si své nejlepší oblečení, vytáhni "sváteční" příbor, jdi na představení do divadla, prostě žij a raduj se ze všedností. Protože právě přítomnost je tím nejslavnějším a nejsvátečnějším okamžikem.
Za sebe mohu říci, že od dvanáctého jsem skutečně jako zfetovaná Láskou. Mám chuť objímat všechny kolem sebe, stromy, běhat po poli, skládat hudbu na klavír (neumím noty a nikdy jsem to nedělala), psát povídky a články, kreativně se projevovat ve všech směrech. A ač to všechno netvořím účelně pro někoho, ale jen z čiré radosti, že takto mohu tvořit, lidé tuto práci oceňují sami od sebe. Je v nich totiž spousta Lásky, doslova "přebytky", které ze mě pryští.

Pro někoho možná v pátek nastane konec světa. Ale to, co cítím já, je jako záplava naprosto magické energie Lásky, ještě větší a bláznivější, než ta, co se tu ukotvuje nyní. A tak vyzývám, ukotvuj = žij. Žij tak, jak dovedeš nejlépe a tím, co si přeje Tvé srdce. A nemysli na starosti a problémy, zázračně se samy vyřeší. Nic už není jako dřív, že platilo "kdo spoří, má za tři". Ne, teď je doba plynutí energie. Je možné, že se vydáš do poslední koruny, ale v pravý čas přijde obrovská hojnost. Když budeš věřit. Je možné, že se bude zdát, že není možné udělat další krok. Ty se přesto usměješ a uděláš ho - a najednou zjistít, že tam, kde byla propast, je nyní pevná Zem. Žij s důvěrou a Láskou v proces, tvoř, užívej si, miluj. To je nový svět, to jsou ty energie, co přicházejí - a nynější lidstvo je t uod toho, aby tuto energii vložila do "biopole" Matičky Země, žila v souladu s ní a pomohla jí samotné se radovat ze života, neboť ona právě skrze nás tyto pocity naprosté Lásky může prožívat. Chce se mi brečet dojetím, když píšu tyto řádky, mám chuť létat a obejmout vás všchny, co čtete, ano, i Tebe. Podívat se Ti do očí a spatřit čistou Lásku, kterou jsi. Jak říkám. Možná mě nazveš magorem, který by se měl jít léčit. Třeba ale také pochopíš. Pochopíš svým srdcem, co Tvém srdci sděluji...
Nevím, co bude v pátek, ani co bude po pátku. Snad sobota :-). Neví to nikdo, tak prosím nyní odlož všechny články, videa, katastrofické filmy i zcesné přehnané "channelingy", zastav se a podívej se do sebe. Protože v Tobě je pravda - a co dopustíš, aby se stalo, to se stane. A nejen v pátek, ale nyní. Protože právě nyní začíná nová myšlenka...
Tak šťastný "konec světa" a co nejradostnější svátky přeje bláznivka Lucka.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama