Programování dárečků

27. listopadu 2012 v 14:22 | Lucka |  Meditační techniky
Programování dárečků - co takhle letos Vánoce trošku jinak? :-)

Jakýsi obecný návod se nepíše snadno. Jak dát návod např. "jak milovat své domácí zvířátko"? :-). Je to prostě v nás a záleží na hluboké upřímnosti k dotyčnému, kterému chceš cokoli "nabít" - tedy prokázat mu skutečnou pomoc. Je to jako když dáváme dárek od srdce, člověku, kterého milujeme. To je snadné, zvláště když mu dáváme něco, co mu třeba sami vyrobíme nebo mu dáváme něco, po čem on sám dlouho touží a bude z toho mít upřímnou radost a my budeme mít upřímnou radost z toho, že má radost :-).
Samozřejmě to není úplně totéž, ale jde o tu čistotu pocitů. Když se na toto naladíme, máme napůl vyhráno.
Vezmu to od začátku :-). Nejprve vznikne čistý úmysl někomu pomoci, pak bádání po tom, jak to udělat. Pokud mě napadne, že chci věnovat kamínek mámě, aby ji ochraňoval třeba při cestování autem, je to ono. Úmysl by byl, teď vybrat "prostředníka". Médium... tedy onen kamínek (nebo cokoli jiného). Podle čeho se řídit? Jen a jen podle intuice. Je krásné prolézt internet a hledat účinky drahokamů, symboly energií, někdo se třeba chce řídit podle ceny - čím dražší a větší, tím přece musí mít větší účinek... Tak takto ne. Protože to je pátrání ve vnějších zdrojích - to značí, že nevěříme sobě, svému vnitřku. Je sice krásné, že chceme maximálně někoho potěšit, ale když to "příliš řešíme", pak se vytrácí ta čistota. Podívej se, v co se zvrtly Vánoce. Ve stres. Dřív, tedy když pominu ještě dobu před obdarováváním, když si lidé začali dávat drobnosti, tak posbírali pár kaštanů, udělali z něj zvířátko a na krk přivázali mašličku - a byl to krásný dárek, obrovský. Dnes jsou Vánoce pro spoustu lidí stresátorem číslo jedna a reklamy nás k utrácení uhánějí už od září. Nechci se tu bavit o přepadovce konzumu, ale o nás - je to v lidech. Hodně dárků, co nejdražších, nebo dokonce peníze, dát víc než ostatní, co na tom, že nás to finančně vyždímá, hlavně že tomu druhému svému milovanému můžu dát půlku světa, přinejmenším. A co se s těmi "dárky" stane po Vánoci, přemýšleli jsme někdy o tom? Přeplněné skříně zbytečnostmi, výměny, prodeje... zklamané očekávání... Takže další stres a další negace. Jsou pak takové "dárky" cenné? To už si musí každý zodpovědět sám, za sebe říkám, že jsou bezcenné, neboť jsou bez vnitřní hodnoty - vztahu k obdarovávanému člověku - a jsou jen touhou vlastního sobeckého já "nezůstat pozadu" za "tradicemi". A vůbec teď nemluvím o luxusu dárku.
Takže - chceš-li darovat "nabíječku" pozitivna, vyber intuitivně a s Láskou. Někdo koupí malý křišťálek, někdo nakreslí obrázek, někdo pořídí nové auto :-). Ale vždy to musí být to, na co "v pohodě máme" (peníze, "talent"...) a čím skutečně chceme potěšit a vložit do toho to "něco", k čemu má dotyčný dárek sloužit. Jsou tu samozřejmě rozdíly v samotné vibraci dárku - jeho povahy. Když koupím zbraň, která je primárně určena k zabíjení, horko těžko do ní budu cpát program "uzdravuj". Lze to, ale je to spíše o pokročilejší magii a výsledek nikdy nebude 100%. Doporučovala bych zvolit něco, co se k účelu nabíjení hodí - nejlepší jsou samozřejmě přírodní materiály, nezatížené lidskou činností a obráběním a přílišnými "cizími" energiemi. Ale jak jsem psala, je to jen na Tvé inutici a pak schopnosti "překalibrovat" energii té dotyčné věci. Nejsnáze se programují kameny (nejen drahé, ale ty drahé přirozeně lépe, jsou k tomu vlastně určeny), orgonity, vlastní obrázky, šperky, amulety - vyrobené i zakoupené a podobně, prostě "účelové" věci. U ostatních je programování těžší, jako je třeba těžší nožem míchat těsto na bábovku :-). Co není vhodné k programování? Žádné "živé" bytosti, myšleno živé na principu projevené existence, tedy zvířata, rostliny a pod. Ony mají svůj primární úkol daný a kvůli němu tady ta jejich dušička je, my je můžeme maximálně požádat o spolupráci (např. požádat květinu, aby čistila prostředí, pokud je to i pro ni vhodné!).


Máme vybráno, intuitivní dárek, který nás těší a hlavně víme, že potěší dotyčného - jeho nitro (ač jeho účel třeba nebude zprvu chápat, poklepe si na čelo, nevadí, my víme víc a dotyčnému podle jeho povahy nebudeme muset sdělovat vše, protože jeho nitro se naladí a prostě "bude vědět"...). V další fázi se "seznámíme" s dárkem, zde už budu mluvit o "vysílači", protože to bude jeho pravá funkce. Zde začíná naše "čarování" a do jisté míry i "bláznovství", protože je nutné dělat věci ne zrovna běžné. Povídáš si často s květinami? Se svým palcem u nohy? Se svou propiskou? Jestli teď čteš dál, gratuluji :-). Neustále totiž žijeme lidé jako "něco víc", cítíme se tak a chováme, neuvědomujeme si jednu zásadní Pravdu - nejsme nic víc (ani míň) než vše, co je okolo nás. Jsme jedno se vším, co je. Je třeba toto pochopit a přijmout do srdce, jinak nelze pokračovat dál. Když si totiž uvědomím, že jsem jedno se vším, budu k tomu všemu dotyčnému se chovat stejně, jako k sobě samé (v případně přílišné sebekritiky je asi snazší si představit že se ke všemu budeme chovat jako k nejlepšímu příteli, milenci, mámě, babičce, domácímu mazlíčkovi...). Podívej se na první věc na svém stole, kterou spatříš - a zkus ji "vnitřně promilovat", dát jí stejný cit jako když se objímáš s člověkem, na kterém Ti záleží. Jde to? Pokud ne, co Tě brzdí a proč? Které předsudky? Možná jsou to právě ty, co Ti brání v obecném štěstí. Tato vlastnost je důležitá k tomu, aby ses mohl naladit na vibrace vysílače, který budeš chtít nabít energiemi. Ano, můžeš prostě vysílač vzít do ruky a říci "vysílej ochranu k dotyčnému", ale účinek bude velmi malý, mizivý. Dát dárek z Lásky je samo o sobě ohromná věc, ale má-li mít dárek - vysílač - nějaké specifické účinky, musí být na toto naprogramován.

Naprogramování provedeme jedině tak, že si musíme si být vědomi toho, že vysílač není nic víc ani nic míň, než my. Je třeba ho skutečně respektovat jako svého partnera, abychom vibrovali na stejné úrovni. Pro člověka a jeho ego je to většinou nutnost se "ponížit". Ale tak to opravdu vyzní jen člověku se silným egem, kterému připadá nesmyslné jakkoli se "bavit se šutrem", například :-). Pokud si něco takového myslíš, nenaprogramuješ nic. To bys ale těžko dočetl až sem, takže věřím, že toto skutečně chceš a jen se Ti to zdá možná divné, protože to "není normální". Možná ale ne a jasně víš, o čem tu píšu. Normálnost určuje stupeň kolektivního vědomí. Pro nás je normální chodit do práce a vydělávat, pro indiány je normální žít v souladu s přírodou a živit se postaru, pro Indy je normální pít vlastní moč. Takže nic jako "normálnost" neexistuje, jsou jen naše pohledy dané tím, jak se necháme ovlivnit okolím a co za předsudky jsme si do sebe natahali v průběhu života. Příklad? Podívej se na děti. Pro ty je normální všechno - do té doby, než přijmou naše okřikování...

Beru tedy, že jsi ve fázi, kdy jsi schopen brát vysílač jako svého partnera a plně s ním spolupracovat. Již od samého začátku k němu přistupuj s Láskou a vnitřní touhou pomoci. Nejprve je třeba vysílač očistit. Ať už se k Tobě dostal jakkoli, je zanesen spoustou energií od druhých lidí, případně výrobou, zpracováním, transportem a podobně. Koupím-li si kamínek původem z Argentiny, je jasné, že bude mít "cosi" za sebou. Někdo jej musel najít, přenést, opracovat, zabalit, poslat na překladiště (první, druhé...), dát mu finální podobu, dostat do skladů a do prodeje. Mohl projít rukama stovky lidí, mohl podstoupit broušení a leštění, vrtání - a každý z "manipulátorů", ať už člověk, či přístroj, mu předal část své energie. Pomyslím-li, že třeba jen dvacet lidí, co s ním jakkoli zacházelo, mělo špatnou náladu, je jasné, že z kamínku bude zanesená hromádka. Je to jako s jablkem, také si jej nejdříve očistíte (alespoň povrchově), než se do něj pustíte. Nejideálněji se pak jeví sbírat přírodní materiály co nejblíže svému bydlišti, ale ani tam není zaručeno, že kdysi v minulosti na něj nepůsobily nepříznivé vlivy, třeba před sto lety mohl být úplně na jiném místě, než jste ho nalezli nyní. Čím více opracovanější výrobky, tím více manipulace a více energií v sobě.
Vysílač je tedy třeba zbavit těchto negativní (a vůbec jakýchkoli) energií, které v sobě má.
Jde o jednoduchý záměr toto učinit a samotný proces opravdu jednoduchý je. Ale ještě se vrátím na začátek a připomenu, že toto je práce na jiné úrovni, ne přímo fyzické. Když potřebuji opucovat kalhoty, vezmu kartáček a za chvilku je hotovo. Já se tu však bavím o energiích, tedy to, co není primárně vidět a cítit (nemluvím teď o jasnozřivých a senzibilech) :-). Pokud cokoli chci, je třeba to manifestovat v sobě jako přání s nejhlubším citem pro energii vysílače, na chvilku se ponořit do jiného stavu vnímání a vědomí a doslova se "stát původní energií", kterou jsme, abychom navázali kontakt s energií vysílače. Zní to složitě, ale není to tak. Je to jen o hloubce chtění - mít takový záměr toto učinit - a na podvědomé úrovni se tak stane. Ano, jsou mistři, co dovedou si skutečně dovedou "povídat" se všemi bytostmi, ale tuším, že ti nebudou číst tyto stránky :-). My se musíme spokojit s vírou, že to tak prostě je, že se to děje přesně tak, jak chceme.
Zde už začíná samotný rituál. Je na každém, co a jak bude říkat, důležité je vysílač očistit. Nejvhodnějším očišťovacím prostředkem je křišťálově čistá voda (ideální, pokud máte přístup k takové studánce), případně mořská voda (z čistého moře). Ne každý máme ale takové možnosti, tak využijeme buď vodu z vodovodu, případně do ní můžeme přisypat (mořskou) sůl. Voda je obrovským vodičem energií a zároveň jejím pohlcovačem. Proč má asi naše milovaná planeta tolik % oceánů... Nejprve požádám vodu, aby přijala do sebe energie z vysílače a očistila jej od všech energií, které do sebe vtáhl od svého prvopočátku. Omývám jej buď pod tekoucí vodou, nebo v nějaké nádobě a celou dobu vysílám záměr na očištění. Doba je intuitivní. Prostě až ucítím, že je vysílač očištěn, je hotovo. Vždy se pak sluší vodičce za tuto službu s úctou poděkovat. Můžeš i poděkovat elementálům a vodním vílám, které proces podpořili. Ne všechny zvolené vysílače lze ale máčet ve vodě. Některé můžete protáhnout skrz plamének svíčky (přičemž záměr bude stejný, jen směřován k ohni), jiné se ani k tomuto nehodí, tak je lze též s dobrým úspěchem očistit vlastním dechem. Nejprve prodýchám krátce svou srdeční čakru (srdíčko), pak nechám vzduch nadechovat skrze tuto čakru do sebe, tam nabít (zadržet dech) očistnou energií a následně "vyfoukat" ze srdce na dotyčný vysílač. Záměr je opět stejný - očistit vzduchu. Při tomto ale pozor, musíme být dostatečně sami čistí, abychom na vysílač nepřenesli nic škodlivého z nás. Je třeba se skutečně soustředit jen a jen na očistu, což by mohl být problém. Pakliže nám tam vklouzne myšlenka na to, že "hele, soused se vrací domů zase namol :-)", předáme vysílači i tento program.
Pokud ani toto nelze provést (jsme astmatici či podobně...), lze vysílač očistit i pouhou myšlenkou. Měl by to být vlastně primární způsob, jenže žijeme ve vzorcích, kdy ty naše myšlenky nebývají příliš sebevědomé - a pokud je v nás jakákoli pochybnost, že "něco" nezvládneme, že to např. ta voda za nás udělá lépe, pak neočistíme myšlenkou nic. Stejně jako rukama od bláta nesmeteme drobky se stolu. Vyber si tedy způsob, který je Ti nejbližší, případně si intuitivně stvoř vlastní způsob (Ty jsi tvůrce!) s ohledem na své schopnosti a povahu vysílače.
Vysílač je tedy teď křišťálově čistý a připraven na program, který do něj následně budeme vkládat. Je teď jako průzračně čistá sklenička - a čeká na obsah, který z ní může udělat kouzelnou nádobu (ale při zlých úmyslech také nádobu zla).
Nyní potřebuješ alespoň krátce přepnout do jiného stavu vědomí, ponořit se do hluboké Lásky, soucitu a skutečně procítit tu Lásku - k obdarovanému, k sobě, k vysílači, k celému světu. Ponořit se do vděčnosti, že máš schopnosti, které třeba nevědomí či nevěřící lidé nemají - a může hodně moc pomoci jen svým pouhým záměrem a dobrým srdcem. Pokud si uvědomíš, že v tuto chvíli začínáš skutečně "čarovat", měl by Tě zalít pocit skutečného štěstí. Až si to skutečně prožiješ - ty nádherné pocity, jsi připraven programovat.
Teď už je to jen na Tobě :-). Co do vysílače vložíš, to tam bude. Vše, co v duchu vyslovíš, to do něj vložíš - a opět - podle toho, na jak dlouho chceš ve vysílači energii ukotvit, tak to do vysílače vložíš. Je to jako připravovat polévku. Můžeš do ní vhodit cokoli - a to tam bude.
Napíšu vlastní postup - a co si z něj vezmeš, to je na Tobě, jen Tě žádám - dej opět na svou intuici, nemusíš kopírovat má slova a učit se jej jako básničku. Já používám pokaždé jiná, přicházejí automaticky v tom jiném stavu vědomí, protože se nalazuji na vyšší Já, na Zdroj, na tvůrčí proces. Nikdy nevím dopředu, co budu přesně říkat a jak vysílat - čím nabíjet. Přichází to samo až v ten moment.
Nejprve se spojím se svými spolupracovníky, s anděly, obecně světelnými bytostmi - a hlavně se spolupracovníky dotyčného obdarovaného. To je velmi důležité, protože to jsou ti, kdož ho znají nejlépe a kdo pro něj chtějí absolutní dobro - zároveň mají tu moc silně nabíjet, jsou "oněmi energiemi", které do vysílače chceme vložit, je to jejich "životní" úloha. Požádám je o spolupráci při programování tohoto vysílače a oni s velkou radostí vyhoví, nemusím se bát jejich odmítnutí. Mohu přitom mluvit nahlas či jen v duchu, stačí myšlenka, čistá, se záměrem pomoci. Já většinou při takovémto nabíjení "vibruji", cítím tu energii velmi silně. Pokud to lze, vezmu vysílač do rukou, případně jeho fotografii, pokud nabíjím pro někoho na dálku, nebo se vysílače alespoň dotknu a celou dobu jsem s ním v co nejbližším spojení. Občas ho zahřívám na své srdeční čakře, zde zcela opravdu už podle intuice a síle momentu.
Ještě předtím si udělám příjemné prostředí, nějakou milou hudbu, místo v přírodě, hlavně klid, aby mě nikdo a nic nerušil na těch několik minut. Následně začínám vkládat "programovací text".
Jak jsem psala, je jedno, jaký bude program. Můžeš třeba vložit jen - "přines... bohatství na všech úrovních", nebo "dodej ...(dotyčnému) vždy energii, když ji bude potřebovat". Nebo "buď mu inspirací při řešení všech problémů a při tvůrčí činnosti". Nebo "dodávej mu energie zdraví a vitality na každém kroku". Nebo "chraň jej ve všech situacích". Nebo všechno dohromady :-). Vždy je ale dobré si přizvat spolupracovníky dotyčného, neboť Ti jej opravdu znají skvěle, nic je neomezuje a pokud podpoří Tvůj záměr svými energiemi, povede se Ti stvořit skutečný vysílač, amulet, lék, životabudič, harmonizátor (lze takto i naprogramovat vysílač na harmonizaci čaker a podobně).
Pak je - ne nutné, ale dobré - vložit časový údaj a podmínku, po jakou dobu a za jakých okolností má vysílač působit. Pokud jej bude mít dotyčný u sebe? Pokud jej bude mít v domě? Do konce života i na stovky mil? I při ztrátě či zcizení? A tak. Jak "poručíš", tak to bude :-).
Závěr patří slovům díků. Všemu a všem, co s Tebou spolupracovali. Vysílači samotnému. Sobě samotnému! Procesu. Já mnohdy i vděčností neudržím slzy, než se "vrátím zpět" do běžného vnímání, tak je to silný zážitek.

Jak tedy může znít takový "programovací text?"
"Andělé mí, andělé ... (dotyčného), spojte se prosím nyní se mnou za účelem nabíjení toto "vysílače" (kamenu, přístroje, věci - pojmenovat co nejblíže) pro ...(dotyčného) léčivými energiemi, energiemi dobra, síly, radosti, štěstí, Lásky a všeho krásného a pozitivního. Vložte prosím své úžasné energie těchto vlastní do tohoto (vysílače), aby jimi mohl působit na... (dotyčnému) a pomohl mu v jeho životních úkolech. Žádám tě, (vysílači) milovaný, abys v každé chvíli života...(dotyčného) na něj působil těmito energie a vždy je vléval do těch oblastí jeho života, do kterých právě potřebuje. Nyní jsi, (vysílači), (vysílačem) Lásky, zdraví, krásy, radosti, štěstí a tvé úžasné schopnosti ... (dotyčný) pocítí a způsobí mu krásné změny v jeho životě, které si sám bude přát.
Spolupracuj s ... (dotyčným) do konce jeho pozemského života nebo do té doby, dokud sám bude chtít a vědomě neodmítne tvou pomoc. Andělé, dobíjejte tento "vysílač" při každé vhodné příležitosti, v době odpočinku ... (dotyčného). Děkuji ti, "vysílači" milovaný. Děkuji, děkuji, děkuji, miluji tě. Děkuji vám všem, světelné astrální bytosti, za spolupráci, děkuji sobě, že mohu být prostředníkem při této láskyplné činnosti, děkuji za tento proces, který pomáhá zvyšovat vibrace nejen mé, "vysílače" a ... (dotyčného), ale celé Matičce Zemi a celému Vesmíru."

Je vidět, že nepíšu teto text ve změněném stavu vědomí, protože jsem jej musela poměrně obtížně vymýšlet :-). Na vlně emocí při nabíjení toto jde naprosto samo, možná budeš sám překvapen, co ze sebe chrlíš za pozitivna. Čím je programování intenzivnější - procítěnější, tím bude vysílání silnější. Pozor v tomto stavu také na "nevhodné" myšlenky, které se též do programu mohou vložit. Je to na Tvé zodpovědnosti, nač dokážeš v tu chvíli myslet a vydržet tu minutku na skutečné programování vysílače - to se pak pozná, jak moc to s dotyčným skutečně myslíš vážně. Hlavně se ničeho neboj, přejít přes ulici je těžší :-). A pokud si přesto nevěříš, trénuj na dárečcích sobě, to je sice úplně totéž, jako když věnuješ vysílač druhému, ale člověk má takový pocit, že se sebou experimentovat může, takže ta obava přeci jen bývá menší a také se "tím nechlubíme" druhým, respektive neočekáváme jejich reakce a můžeme si kutit kdesi ve svém koutku beze strachu z jejich hodnocení.

Hotovo, naprogramováno... Následně můžeš "nakreslit" na vysílač nějaký ochranný symbol (třeba z Reiki systému...) a vhodně zabalit či rituálně předat, to už je skutečně jen na Tobě :-).

Upozornění. Není zrovna dobré vkládat přímo konkrétní řešení problému. Třeba - ať dotyčný vyhraje ve Sportce :-). Je možné, že ani nesází, nebo sází, ale pak hodně záleží na "souboji přání". Zní to divně, ale když budeš dotyčnému přát bohatství bez toho, aniž by ses upnul na konkrétní zdroj, může přijít tisícero způsoby. Pokud mu zadáš jediný - vyhraj ve Sportce, záleží na tom, jestli podobné přání nevložil do svého vysílače někdo další, který je třeba v tomto "mocnější čaroděj", než Ty, nebo toto může brzdit dotyčného (obdarovaného) skepse (stejně nic nevyhraji a nějaký "vysílač" mi k tomu stejně nepomůže...). Je tu prostě příliš překážek, proto jsou dobrá obecná přání a co nejvíce to nechat "osudu", jen přát dobro obecně - pozitivno, Lásku, nalézání řešení a podobně. Tvůj vysílač pak bude mít mnohonásobně větší šanci se prosadit a změnit dotyčnému třeba i od základu život. Čas od času můžeš k tomuto vysílači poslat svou dobíjecí energii, také můžeš říci andílkům, aby jej dobíjeli pravidelně, protože i vysílač může při "velké námaze" oslabovat. Stejně tak jej i na dálku čistit od nových negativních energií, které třeba nasaje ve svém novém prostředí a podobně. Lze vše, jen zapojit svou fantasii a obrovské tvůrčí schopnosti.

Hodně štěstí v Tvé krásné práci - a šťastnou ruku při výběru nejvhodnějšího vysílače. To budou letos láskyplné Vánoce, když každý z dárků bude obsahovat speciální "program" pro svého nového majitele :-). Mé malé doporučení - orgonity a pyramidy, to jsou ohromné vysílače samy od sebe a mnohonásobně jim programováním zvýšíš účinky. Zkus mrknout třeba sem: http://www.lastura.cz/ :-).

Zrovna mě napadlo, že já letos o Vánocích asi budu mé drahé obdarovávat "Živou vodou"...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mil Mil | Web | 29. listopadu 2012 v 19:16 | Reagovat

TAk, já mám dotaz, je dobré i orgonity takto naprogramovat?? Všude čtu že už s nima není potřeba nic dělat, já jsem je omyla a tak nějak s něma v duchu pohovořila jak jsem za ně ráda že je máma tak něco... No ale nebylo to přímo programování i když jsem vyslovila přání že dětem v pokojíčku pomůžou...

2 Lucka Lucka | E-mail | Web | 5. prosince 2012 v 21:59 | Reagovat

Ahoj Mil, děkuji za komentář, orgonity jsou přímo určeny k programování. Doporučuji leták od Vojtíškových z Lastury - ke stažení zde: http://www.lastura.cz/ke_stazeni.html kde je vše dobře popsáno (odkaz Orgonit - v PDF).
Udělala jsi vše úplně skvěle, to mi věř. Upřímné přání a mateřská Láska, existuje silnější program, který bude fungovat lépe? 8-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama