Všeobjímající duhová dokonalost

17. října 2012 v 8:30 | Lucka

Všeobjímající duhová dokonalost

Při opětovném svém přemýšlení "nad nesmrtelností chrousta" se mi tentokrát vytanul na mysli svět barev. Poslední dobou vídám za zavřenými víčky fialovou barvu, občas probleskne i za přímého vědomí kdesi v periferním vidění. Náhody neexistují. Shodou "náhod" jsem pozorovala duhu za krásné jarní bouřky, duhové odlesky plošek křišťálu ve skleněné kouli, duhu v kapce rosy. Vše v pevně daném barevném pořadí, neměnné. Již nějaký ten čas se zabývám čakerním systémem člověka. Srovnám-li si barvy jednotlivých čaker "nižších, fyzických" od sedmé k první, vychází duhová dokonalost člověka. Jednotlivé barvy se liší různou vlnovou délkou a tím i odpovídacími vlastnostmi.
Červená je frekvencí o kmitočtech kolem třiceti hertzů. Vyjadřuje nejvyšší bdělost člověka, a má schopnost ho vyburcovat k maximálním fyzickým úkonům. Člověk se při třiceti hertzích nachází v hladině beta vědomí mozkové aktivity. Postoupíme-li po žebříčku výše až k fialové, veskrze "duchovní" a transformační barvě, zjistíme, že ta se pyšní nějakými čtyřmi hertzi. Čtyři hertze u člověka jsou stavem hlubokého spánku nebo dokonale zvládnuté meditace, theta-delta vědomí mozku. Jeden hertz je vlastně jednotkou "opakování určité akce za jednu sekundu". Z čehož lze vypozorovat, že fialová už má jen krůček k nulovému stavu "bez opakování", k absolutní přítomnosti "tady a teď", k maximálnímu tvůrčímu okamžiku. Všezahrnující bílá barva a křišťálová čistota jsou barvami jediné přítomnosti, dokonalosti a bytí bez nutnosti opakování s okamžitým projektem do vlastního světa. Ne nadarmo je teď v kurzu křišťál ve všech formách...
Co jsem nedávno objevila? Podívám-li se do Slunce, byť jen na malý okamžik, pak skryji oči do dlaní, uvidím fialové stopy, které se postupně změní na světle fialovou, modrou, zelenou... a hádejte, jak dál.
Kéž je Tvůj svět protkán duhovou dokonalostí a život čirý jako křišťál sám...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama