O technikách sebeobrany před negativními energiemi

2. října 2012 v 8:30 | Lucka |  Meditační techniky


O technikách sebeobrany před negativními energiemiJak jsem již napsala, myšlenka může být buď pozitivní (vysoce vibrující) či negativní (na spodním schodě nízkých vibrací). Je jen na nás, jakou si zvolíme. Jestliže k nám někdo vyšle jakoukoli negativní vibraci (myšlenka, slovo, čin...), můžeme se tomuto bránit. Existuje spousta technik, v podstatě popíšu jen tři nejzákladnější.

Vyskytneme-li se v blízkosti negativně vysílajícího člověka, který nám ubírá naši energii, nejsnazší způsob ochrany je "zabalení se" do světla. Prostě kolem sebe vizualizuješ jakousi světelnou bublinu. Barva vibruje také různě - a má různé "emoce", nejlepší je kolem sebe utvořit růžovou barvu (nepropustí nic, co nepochází z Lásky), zelenou (léčivá), bílou (univerzální, proti všem negacím) či duhovou. Je to rychlá a jednoduchá metoda, čím více máš schopnost vizualizace (ale stačí jen myšlenka na ochranu - požádat světlo), tím větší účinek bude mít. Snáze se zvládne chování ve vypjatých situacích, s jakýmsi klidem a nadhledem, v kterémžto stavu se i snáze uvažuje a řeší.

Druhá metoda je metoda štítu, kdy negativnímu zdroji vystavíte jaksi štít - a vše negativní nasměruješ jinam, jen co nejdál od sebe. Např. na okenní tabulku, vázu či vodní plochu. Tato energie k Tobě nepronikne, ale vstřebá ji právě to, kam ji směřuješ. Tomuto pohlcovači se pak sluší poděkovat. Někdy se stane, že sklo pod tíhou energie praskne. Proto doporučuji štítovat na věci ne až tak cenné :-). Nikdy ale nevracet vyslanou energii zpět k vysílači, to by mělo za následech jen znásobení a větší destrukci, stejně tak ne k živým organismům - zvířatům, rostlinám, mohlo by jim to dost ublížit, což by nebylo zrovna vhodné...

Třetí metoda vyžaduje už trošku soustředěnou práci - a srdce naplněné Láskou. Na úrovni srdce skutečného - jen několik centimetrů od těla se nachází duchovní srdce (naše různá těla, jak jsem se zmiňovala minule). Můžeme negativní energii přijmout do tohoto svého duchovního srdce, nechat ji přetransformovat na něco krásného, pozitivního - a vyslat zpět do prostoru. Toto přirozeně dělají např. zvířata, rostliny, ale i duchovně žijící lidé. Je to o práci s vizualizací, vlastním nitrem, pocity, ale také o odevzdávání toho špatného skrze svou první - kořenovou čakru Matičce Zemi, což bývá někdy problém.

Toto jsou mnou vyzkoušeny fungující metody "sebeobrany". Pokud znáš nějaké i Ty, můžeš se o ně podělit na těchto stránkách. Děkuji a přeji málo energetických upírů :-).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama