Návod na splnění všech přání

5. října 2012 v 8:30 | Lucka |  Pravda, láska a selský rozum
Návod na splnění všech přáníNastává čas velkých zázraků. Možná jsi ve fázi, kdy si teď poklepeš na hlavu a pomyslíš si cosi o duševním zdraví autorky. Možná ale také hltavě přečteš každé písmenko, protože pocítíš, co pociťuji právě teď já. Tedy potenciál, který má naše duše, naše (s)tvoření uvnitř nás.

Minule jsem se zmínila o multidimenzionalitě a využití jí k "cestování" do minulosti a budoucnosti. Dneska bych se s Tebou ráda podělila o Tvé vnitřní schopnosti konat zázraky a splnit si každé přání právě díky uvědomění si této své časoprostorové nekonečnosti vlastního bytí.

S uvědoměním si, nazřením, pochopením a přijetím toto všechno začíná, bez tohoto procesu nebude nic. Pakliže přijmeš za pravdu svou nekonečnost napříč minulostí a budoucností a otevře se před Tebou brána všeho. Staneš se Bohem, kterým jsi vždy ve svém srdci byl a vždy budeš. Fanatické řádky? Ne. Jen realita, která je pro někoho už skutečnou realitou, tedy pro ty, co se nazývají Mistry. Pro nás ostatní tato doba nastává s přechodem planety Země do vyšších dimenzí. Opět zde prosím, abys přemýšlel nad vším srdíčkem, nikoli rozumovou částí mozku, která Ti může vkládat do Tvého uvažování spoustu pochybností.

Jak na to. Velmi důležitou roli zde hraje Tvá fantasie a schopnost vizualizace. Čím přesnější bude, tím snáze vše půjde. Vybav si nyní situaci, kterou nyní aktuálně řešíš, která Ti nejvíce leží na srdci, a rád by ses tohoto problému zbavil, případně si splnil přání, po kterém už dlouho toužíš. Většinou je to tak, že v popředí jsou problémy, co nás trápí, až pak přicházejí přání, co si dovolíme zasloužit si. Je to logické, každá situace, co vnímáme jako problém, nám brzdí průchod energie, čímž se stáváme zablokovaní a nespokojení s některou částí svého života. A dlouhodobá nespokojenost vede k nemocem na fyzické úrovni. Až když jsou Tvé všechny problémy vyřešeny, nastává doba "odměňování se", tedy přání duše, tužby a podobně.

My, lidé, máme neustále tendenci mít vše pevně v rukou a fungovat podle zaběhnutého řádu. Takhle to musí být a takhle se to musí stát, abychom byli spokojení. Pokud to tak není, zlobíme se. Na sebe, na druhé, na cokoli, co je zrovna po ruce. Náš život nás ale učí o tom, že si máme stanovit cíl a proces nechat prostě životu, aby si šel svou vlastní cestou, ne po nalinkované dálnici. To je nuda. Největší problém je asi tak s penězi. Většina z nás žije v iluzi nedostatku a přemýšlíme, co bychom všechno mohli, kdybychom měli tolik a tolik na kontě. Přejeme si být milionáři a až pak si dovolíme myslet na dejme tomu krásnou dovolenou u moře a nové auto. Nebo prostě jen zaplatit všechny dluhy. Pak si stanovíme ještě navíc cestu - "prací to nikdy nezískám, dědit nemám po kom, tak jedině výhra v loterii". A tak najednou začneme žít podle toho - "až vyhraju v té loterii, tak si koupím…". Jenže co na to podvědomí? Co nám našeptává? "Člověče, vzpamatuj se, to je tak mizivá šance že to nikdy nedokážeš!" A my mu dáváme za pravdu. Tudíž vlastně víme, že nikdy nezbohatneme, užíráme se tím a jen potajmu doufáme, že co kdyby "náhodou" se na nás někdy usmálo štěstí. A tím přesně zapadáme do společnosti, kde jsme iluzorně podřízeni "osudu" či druhým. Ano, je to tak, dokud si to budeme myslet.

A je načase to změnit, a hned teď. Zůstanu u těch peněz (ačkoli za pár let budou mít nejspíše málo co mluvit do našich životů, přítomnost je zatím jiná - a dokážeme-li se z toho vymanit už teď, budoucnost může nastat rychleji pro nás všechny díky kolektivnímu vědomí ). Jistě jsi mnoho už slyšel o afirmacích a modlitbách, třeba je i zkoušel, třeba i došel k závěru, že "to" nefunguje, nebo že

jen mizivě. Já chci ale teď mluvit o přesunutí se v multidimenzionálním bytí do budoucnosti. S neexistencí času se tedy vlastně jedná o prožívanou přítomnost. Nejprve je nutno stanovit si cíl. Ano, cíl - a cíl je konečné řešení situace. Z jakého důvodu chceš mít více peněz? Na co? Co je tou prioritou, proč je potřebuješ nebo chceš? Dejme tomu, že je to zaplacení dluhu věřitelům. Je spousta možností, jak toto vyřešit. Naše myšlení je velmi omezeno a bylo by nesprávné si myslet, že vymyslíme právě to nejlepší možné řešení. Proto řešení řešit nebudeme a necháme ho procesu msamotnému. Nyní nastává ona důležitá vizualizace a nejdůležitější fáze ze všeho. Je třeba se zklidnit, zastavit, nic nedělat, třeba i zavřít oči a jen dýchat. Pak si vybavit situaci, jaké to bude - tedy je, až budeš mít všechny dluhy splacené. Prostě víš, že máš vše uhrazeno a jsi finančně nezávislý na čemkoli a komkoli. Celou dobu nesmíš zapomínat, že jsi (s)tvořitel. Není to afirmace, kterou odříkáš, a doufáš ve splnění. Není to ani modlitba, ve které se obracíš "nahoru" s prosbou "na někdy v budoucnu". Ano, energie z obojího je pozitivní, je tedy více než pravděpodobné, že k Tobě něco pěkného přijde. Po kapičkách. Ty chceš ale víc, ne jen kapičky. Proto je nutné se skutečně přesunout celým svým já do budoucnosti, jakou ji chceš mít. Do vědomí, že vše je již vyřešeno. Aby to byla pravda, aby to nebylo jen "jako", že podvědomě stejně víš, že nic takového není - pokud si toto podvědomí myslí, nepřesunul ses důkladně. Nejdůležitější na tom všem je prožitek reality, tedy skutečný přesun do té situace. Prožij naplno radost z toho všeho, klidně si poplakej štěstím. Jak jsem psala minule, je to stav přibližný tomu, když se zcela oddáme četbě napínavého románu či se necháme unést filmem (v tu
chvíli je to pro nás realita a nic jiného není, než nás něco vyruší a my se vrátíme zpět). Ty emoce jsou ohromně důležité, protože je to důkaz toho, že jsi právě stvořil novou situaci. Užij si to, jak dlouho chceš. Pokud přicházejí pochybnosti, zažeň je přesvědčením o tom, že prožíváš pravdu. Nejspíš to bude chtít trénink, jako rozumová bytost se všemu podobnému bráníme. Jako bytost Lásky ale víme, že je toto pravda. Až se dodatečně vyřádíš v této přítomnostní budoucnosti, vrať se zpátky a zachovej si - ano, velmi důležité - zachovej si tento pocit, že vše už je vyřešené. Viděl jsi vlastní budoucnost, tak nač se trápit, že by něco mohlo dopadnout špatně? Pokud bys takto přemýšlel, je to pro Tebe
důkaz vlastní malé sebedůvěry a tím i ukázání na oblast, ve které bys měl začít na sobě pracovat. Užívej si a raduj se už teď, je to jako vydatný déšť pro Tvé vyprahlé touhy.

Neočekávej způsob, jakým se vše splní, je-li to reálné (reálné je vše!) nebo kdy to bude. Tím bys jen proces tvoření brzdil - hnal do cest, které jsou třeba daleko pomalejší. Ty jsi stvořil novou situaci a proces sám už se postará o to ,maby toto nastalo v co nejkratším časovém horizontu (tedy - dokud jsme ještě fungující v 3D realitě. V 5D realitě už neexistuje "návrat zpátky do přítomnosti", prostě zůstaneš ve vyřešené budoucnosti. A to tak dlouho, jak budeš chtít, než si stvoříš další realitu k prožívání…). Čím můžeš pomoci, je vnímání signálů, které Tě povedou tou správnou cestou. Možná se Ti ve snu skutečně zjeví čísla do loterie, třeba Ti bude nabídnuta nová práce, třeba se potkáš s člověkem, který Ti změní život. Možností je nekonečně, a proto netřeba se jimi zabývat. Jen pozor na tuto moc, kterou jsi nyní objevil. Rozhodneš-li se škodit druhému (což je považováno za tzv. černou magii) touto formou, věz, že na to sice máš právo ve své svobodě, ale že karmický zákon nikdy nespí - a vše by se Ti jednou šeredně vymstilo. Doporučuji začít drobnostmi, chceš-li si proces "jen vyzkoušet". Snadno totiž nepodlehneš přílišnému očekávání, nebudeš nervózní, jak by se Ti jinak mohlo stát při velkém problému, co Tě tíží, či při velké tužbě, kterou v sobě nosíš.

Právě teď si pro sebe můžeš stvořit spoustu zázraků, vyřešit vše, co máš na srdíčku. Není to krásný pocit? Tak hurá do toho! Pokud se pak s námi tady podělíš o Tvé zážitky, případně o své názory na toto multidimenzionální plnění přání, budu moc ráda.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Marie Hrubá Marie Hrubá | E-mail | 25. května 2013 v 10:39 | Reagovat

Dobrý den, jmenuji se Marie.Mám velké finanční problémy.Váš návod a rady, jak na dluhy, mě velice zaujal.Zkouším afirmace i podvědomí.Jak je problém, tak mi toto moc nefunguje.Pohlcují mě strachy, obavy a mám katastrofické scénáře.Prosím o radu.Děkuji

2 jsem láska jsem láska | 22. září 2014 v 17:48 | Reagovat

Toužím je po čisté ničím nemotivované lásce k bohu aby má láska ke Krišnovi byla nesobecká a prostá všech hmotných tužeb a nikdy neklesla na úroven hmotného chtíče ;-)

3 L. L. | 3. října 2014 v 21:20 | Reagovat

Zdravím,musím se podělit o zkušenost s přáním si. Vždy a i doteď si přeji koně,pořád si představuji jak o mám doma,jezdím na něm a vozím děti z vesnice a jsem strašně šťastná.A heleme se, už 3x se mi naskytlo toho koně mít,jednu žě můžu dojíždět do města jezdit,pak na chvíli na ustájení a pře dvěma měsíci napořád,pak by se kobyla nechala připustit a já si mohla nechat hříbě. Takže opravdu se mi splnilo-naskytla šance mít koně ale problém je že jsem neměla a zatím nemám ho kam dát a nemám vyřešené pozemky k pronájmu na pastvu. Takže tím si myslím že ši musím přát a představovat si budoucnost kde se pase kůň na mých pozemcích s připravenou stájí a zásobou sena. Věřím že přání se plní a tento článek si vždy přečtu když už pomalu přestávám věřit. Tím děkuji a pro všechny ostatní, musíte věřit, hlavně v sebe a chovat se jako by vše už bylo a radovat se ze života,protože žijeme jen jednou !!!!

4 mike mike | E-mail | 18. ledna 2016 v 13:25 | Reagovat

Pokud je reálné vše, tak to znamená, že vše je možné, že ?

5 energielasky energielasky | E-mail | Web | 13. ledna 2017 v 15:34 | Reagovat

Žijeme jednou, nekonečně dlouho, v různých formách.
Vše je možné...

6 ZdenekE ZdenekE | E-mail | 17. ledna 2017 v 20:45 | Reagovat

Chtěli byste zvýšit návštěvnost na energielasky.blog.cz několikrát? Hledat v google: Masitsu's tricks

7 Daniela Daniela | 25. ledna 2017 v 21:41 | Reagovat

[5]: To se stihne věcí, díky za to :-)  :-)  :-)

8 Smithg912 Smithg912 | E-mail | Web | 1. března 2018 v 6:47 | Reagovat

obviously like your website but you have to check the spelling on several of your posts. Several of them are rife with spelling problems and I find it very bothersome to tell the truth nevertheless Ill definitely come back again. dkecdgggaagakbfc

9 Pharmg636 Pharmg636 | E-mail | Web | 2. března 2018 v 0:28 | Reagovat

Hello!

10 KIRAgoge KIRAgoge | E-mail | Web | 17. července 2018 v 21:08 | Reagovat

To determine internal swelling is difficult enough, therefore, consequently, they influence the body for a long time, which threatens the normal fetus. Fluids are dangerous because they break blood circulation. Such situation leads to the strengthening of negative tendencies feeding and the breath baby, created hypoxia.
Fighting such a pathology should be done with the help of correction feeding and special procedures so that water does not stay tissues. If the woman is resting, then under the feet better put a cushion or pillow to improve the blood circulation of tired legs. Prohibited long time to sit or stand, as this leads to stagnation in the body. It is recommended that the knee-elbow position several times a day in order to increase blood flow.
<a href=http://pregnancyplus.info/how-to-relieve-breast-pain-during-pregnancy-useful-tips>how to relieve breast pain during pregnancy</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama