Vítězství

30. září 2012 v 8:30 | Lucka |  Dopisy andělským srdcím
Vítězství!!!


Vážení "bojovníci" za svět Lásky, oznamuji vám radostnou událost. Zvítězili jsme! Ano, v živém "naladění" ke mně přišla tato úžasná informace, zahalila mě vlna Lásky a potvrdila tuto úžasnou Pravdu. Ať už uděláme cokoli, souboj mezi "Dobrem a zlem" skončil, už tomu nemůže být jinak, Láska právě zvítězila. To ale v žádném případě neznamená konec práce, ba nejspíš právě naopak. Teď nastává ten svět, kdy se s touto novou situací musíme naučit žít - a je to skutečný zázrak. Stejně tak i ti ostatní dosud nerozhodnutí, co se rozhodují právě teď, zda chtějí zůstat na Planetě Lásky, či prožívat jinou skutečnost, ti od nás očekávají další informace a naši podporu. Budeme-li dál šířit naše světlo poznání dál - skrze svůj vlastní příklad a dobrá srdce, budeme odměněni ještě daleko většími možnostmi, než se nám jeví teď. Je to tak uklidňující a tak moc krásné...

Nyní k nám přichází nová vlna energií - a postupně se dostává ke každému a chce se ukotvit, což tělo do jisté míry "vyzařuje z provozu", protože jsme pak přístupnější. Tuto vlnu nejprve přijala zvířátka, pak děti, nyní se postupně dostává k dospělým lidem - ke VŠEM lidem (to zdůrazňuji, je tato energie pro všechny, nejen pro ty, co se na všem vědomě podílejí). Ti, kteří ji přijmou s otevřeným srdcem a věděním toho, co že se to vlastně děje, ji integrují daleko snáze a pocítí jako úžasnou radost a nové schopnosti. Já osobně cítím změny i na svém těle - jemnější vlasy a kůže, více vitality, pocit, že potřebuji méně jíst, soulad.

Chápete, co se stalo? Už nemusíme dělat nic pro vítězství a přechod této planety do Lásky, už je to dokonáno a teď je doba oslav. Teď je ta doba, kdy každý začínáme pracovat sám na sobě a svých individuálních prožitcích - pro zkušenosti celku. Brzy přijdeme i o poslední zbytky iluze nesvobody, kdy nás teď třeba tíží ještě příznaky "starého" - nemoci, co se zdají, jako by se prohlubovaly (právě v nich probíhá léčivý proces, který, jak známo, vždy s tělem zamává), problémy se vztahy (Láska zvítězila, tedy nezůstane žádný vztah nevyřešen, který není založen na Lásce), problémy v práci a s penězi (doznívání závislosti na penězích a fyzických statcích, které pro nás znamenají přežití v této realitě vnímání).

Možná někteří z vás mohou pocítit to, co já - návrat Domů. A to skutečný návrat tam, kde to známe - ať už ze svých minulých životů v dávné Atlantidě, ať už z životů v jiných dimenzí na jiných planetách, ať už z prostého stavu "bytí" v nefyzické realitě - v souladu s Bohem. Toto nyní nastává na Matičce Zemi - a je to Božsky nádherné. Zachováme si vše, co si ve vší Lásce budeme chtít zachovat, upravíme to podle svých největších tužeb dle našich vnitřních nastavení a budeme společně nechávat vzkvétat naší Matičku do ještě větší radosti, souladu všeho se vším v naprostém míru, po kterém jsme vždy prahli. Právě teď začínáme popisovat čistý papír, který jsme s novou vlnou vítězství Lásky obdrželi. A právě na nás záleží, čím přispějeme do kolektivního vědomí lidstva - jakou rychlostí tedy totální přeměna proběhne, a zároveň čím přispějeme do světa svého, protože vše napsané, co nebude vycházet z Lásky, už nebude fungovat a nebude se tomu dařit. Ne zde. Opakuji znovu výzvu, co jsem psala v dopisu: Milujte - a nastanou zázraky. Už teď se na nich pracuje. A nezapomeňte si přitom užívat našeho - vašeho skvělého vítězství a slavit tím nejúžasnějším způsobem, kterým, vy, krásné dobré duše, disponujete.

Ať se vám vše daří!

S Láskou Lucka
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama