Rubrika Meditační techniky

22. září 2012 v 9:55 | Lucka |  Meditační techniky
Jsme tvořeni několika vrstvami našeho Já. Mnozí toto přehlíží, čímž blokují proudění své energie. Důsledkem je nespokojenost v určitých oblastech života. Tato rubrika Ti může pomoci najít si svou vlastní techniku, která prozáří všechna Tvá těla a Ty najednou zjistíš, jak snadné je řídit vlastní život.

Poslouchej hlas srdce. Ono ví, co potřebuješ ze všeho nejvíc, co Ti schází. Jak takové srdce ale mluví? Jak ho slyšet? Nejsnazším způsobem je zeptat se sám sebe, po čem toužíš. Bez ohledu na to, jaké sis v hlavně vytvořil omezení. Co skutečně chceš? Pokud je pro Tebe příliš odvážné "myslet ve velkém", nikdy si nepřitáhneš hojnost toho, co skutečně chceš. Někdy člověk má i strach o tom vůbec přemýšlet, aby si "nedělal zbytečné naděje". Ano, takto přesně mluví hlas ega. Je načase ho přestat poslouchat a zaposlouchat se do toho slaboučkého hlásku, co vychází z Tvé hrudi. Polož si ruku na srdeční čakru (na srdce), zavři oči a prožij si to, co jsi už dávno prožít chtěl. Můžeš si své touhy i sepsat na papír a pravidelně se k nim vracet, připisovat, obměňovat. Vrať se do dětských let plných her a fantasie. Tam je skutečná touha Tvé duše.
Tahle rubrika Ti může pomoci s realizací Tvých snů. Jsi stvořitel. Pokud si uvědomí sílu tohoto slova, spustíš rovnou lavinu zázraků. S chutí do toho. Co si přeješ prožít právě teď?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama