Rubrika Děti světa lásky

22. září 2012 v 10:01 | Lucka |  Děti světa láskyDěti a jejich úkoly v tomto světě nebývají vždy pochopeny dospělou lidskou myslí. Není se co divit. Sami dospělí vyrostli ve vzoru, které jim předali zase jejich vychovatelé. Takto to jde až do dob dávno minulých.

Když se však zastavíme a zamyslíme, uvidíme děti v jejich pravé kráse. Je obrovským úkolem jej správně provést po tomto světě a vypustit do vlastního života jako láskyplnou bytost, vědomé si své velkoleposti a dokonalosti.

Články zde se budou zaměřovat na vnímání poselství, které nám děti předávají skrze svou nevinnost, čistotu a naprostou upřímnost. Já (Lucka) pracuji s dětmi již dvanáctým rokem a jsem nadšená ze změn, které ve vývoji dětí samotných a jejich výchově dostály. Nové děti šíří ohromné množství Lásky mezi lidmi a jsou nám skvělými vzory, učiteli a průvodci, pokud nenecháme svým egům povyšovat se nad tyto bytosti v iluzornosti fyzické a mentální přesily.

Dětské téma je pro nás tak objemné, že je mu věnován samostatný prostor na blogu http://meditaceprodeti.blog.cz/ . Klaním se před každým, kdo šíří úsměvy k dítěti, kdo ho umí zahalit do své Lásky. Děkuji.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama