O Lucce

22. září 2012 v 9:29 | Lucka |  Kdo jsme a oč nám jde
O Lucce
Jsem Lucka. Žiji, vnímám, naslouchám. Učím se a učím, léčím se a léčím. Miluji proces života, tvoření, Lásku a nová a nová poznání, co přichází jako zázraky. Co říct k sobě? Odmalička se snažím o pochopení současného stavu světa. Je to pár let, co se mi rozsvítilo, a to doslova. Rozplynul se závoj iluzí a já Ti teď mohu předložit své náhledy na skutečnost, jaká mi byla zjevena. Nemusíš s ní souhlasit. Prosím, přeceď ji přes své srdce, kriticky zhodnoť a pak vyvoď závěry, které jsou nejvhodnější pro Tebe, Tvou existenci a budoucnost. Slepé následování "kohosi" tu bylo moc dlouho - a chci-li to změnit, musím začít u sebe. Stejně jako my všichni. Zabývám se prací s energiemi všeho, co je. Chceš-li mě poznat, prozkoumej tento blog. Jsem v něm celá.
Není dne, abych nepocítila informaci "shora". Ta nejnovější a nejmocnější přišla jako silné naléhání Matičky Země - šiř Lásku.
Tak jsem tu. Buď vítán a požehnán každý, kdo vstoupíš.

S Láskou, úctou a pokorou
Lucka
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 slunecnyden slunecnyden | 14. června 2015 v 22:09 | Reagovat

Proklikla jsem se sem přes růžové srdce podobné tomu, které jsem dostala od kamarádky. A tak nemůžu jentak odejít, aniž bych zanechala stopu.
Sen - soukromý, jinde nenapsaný. Zdálo se mi, že jsem procházela zahradou, rozpustile zatřásla kvetoucími stromy a vešla do chrámu. Cítila jsem, že je mi vše tolerováno a slyšela - "jsi připravena". Věděla jsem, že se ptát nemám. Ale byla jsem zvědavá. K čemu? Musela jsem odejít. A pak, po čase. Šla jsem stejnou zahradou, objímala jsem stromy s láskou a došlo mi. K lásce, harmonii. Poznání v srdci. Ničemu víc a ničemu míň .-) A tak i když dělám v životě blbosti, vzpomenu si na tento sen. Láska. Nic víc a nic míň. Jak málo nebo jak mnoho je potřeba k životu .-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama